Chcete si se mnou u naší RK vydělat, aniž byste byli naším makléřem, nebo museli znát postupy a vše okolo nemovitostí?

18.09.2018

U naší realitky máme vypracovaný tzv. systém "DOPORUČITELE", neboli-li tipaře, což znamená, že u nás (s námi) může kdokoliv vydělat(ávat) "slušnou kačku".

Co to znamená, nebo je a jak to probíhá? Stručně:

- máte ve svém okolí kamaráda, známého, příbuzného, kolegu, či kohokoliv jiného, o kterém víte, že hodlá, chce, uvažuje, nebo bude prodávat svojí - jakoukoliv nemovitost,

- tuto osobu mi jednoduchým způsobem "doporučíte" (předáte),

- já se s touto osobou zkontaktuji, a pokud od této osoby její nemovitost naberu do naší nabídky a potažmo prodám - čeká Vás odměna.............

1/ Ihned odpovídám na Vaší otázku - a kolik mi to může hodit?

- odměna pro DOPORUČITELE se odvíjí od výše provize, odměny z toho konkrétního obchodního případu pro realitku a může dosáhnout klidně až částky 10.000,-- Kč.

2/ Ihned odpovídám na Vaše další úvahy typu - to určitě, já ti někoho takto doporučím a vy na mně potom uděléte akorát tak "dlouhý nos"....

- toto se nemůže v žádném případě stát, protože takovýto DOPORUČITEL od nás obdrží řádnou a platnou smlouvu, která mu jeho odměnu garantuje !!!

3/ Ihned odpovídám na Vaší otázku - a jak budu vědět, jakou odměnu má z toho konkrétního obchodního případu vaše realitka?

- DOPORUČITEL má právo u nás nahlédnou do jakékoliv listiny, vztahující se k tomu konkrétnímu obchodnímu případu ................. slušné, ne?

Takže nezapomeňte - až budete vědět o někom z Vašeho okolí, kdo hodlá, chce, uvažuje, nebo bude prodávat svojí nemovitost - pište na - michal@boars.cz - nebo cestou kontaktního formuláře - prodávat umím bezpečně a kvalitně, takže nikoho "neuvaříte" do jakéhokoliv problému - no a ta odměna pro Vás bude určitě příjemná, ne?