Chcete ZDARMA od naší RK, naší věrnostní kartu Cashback World, kdy budete velmi mile překvapeni, kde všude na ní a s ní, budete uplatňovat své výhody a co Vám vše přinese? Napište a řekněte si o ní…..

20.09.2018

Jde o kartu výhod nejen u naší RK, ale i v síti dalších obchodů Cashbackworld - seznam lze najít na Cashbackworld nebo v aplikaci Cashbackworld jde vygenerovat seznam obchodů, kdy při každém nákupu nejen u nás, ale i v síti těchto obchodů a e-shopů získáváte z každého nákupu část svých peněz zpět, které Vám přijdou (budou připsány) na Váš účet, který si zadáte ve svých zabezpečených stránkách ve svém nastavení a profilu. Přeposílá se vždy postupně "naspořená" částka od 320,-- Kč výše.

Při nakupování na e-shopech se karta nikde nepředkládá ani nezadává - stačí se jen z přihlášených svých stránek "prokliknout" na určený e-shop, následuje otevření daného e-shopu, který již pozná, že zákazníkovi má a bude vracet peníze z jeho nákupu.

CASHBACK CARD je vstupenka do nákupního světa plného výhod.

Nezáleží na tom, zda nakupujete v obchodě nebo u partnerských e-shopů v ČR, ale i v zahraničí. Výběr obchodů je obrovský (každodenní nákupy, cestování, sport, služby aj.. Vždy naleznete přesně to, co hledáte.....................

Jako majitel CASHBACK CARD obdržíte z každého nákupu až 5% CASHBACK + další atraktivní bonusy. Kartu stačí pouze předložit při placení - nebo si stáhnout aplikaci do mobilního telefonu a můžete načítat výhody při placení touto aplikací telefonem.