Reference

Ohlasy spokojených klientů

Bohumír Líkař - 2018

Dobrý den, pane Michale,

jsem rád, že Vás mohu podpořit malou recenzí. Vašich služeb při prodeji RD - Suché Vrbné 35. Služby při prodeji, dříve uvedené nemovitosti, byly na vysoké úrovni a to jak v případě vysvětlení všech náležitostí prodeje jak prodávajícímu, tak i kupujícímu, tak i v oblasti prezentace uvedené nemovitosti. Další Vámi poskytovanou službu, kterou jsem vysoce ocenil, je i vyřízení veškeré legislativní agendy s prodejem spojené.

Ještě jednou děkuji za Vaši práci.

S úctou Bohumír Líkař

Jitka Mitisková - 2018

Já a moje dvě sestry jsme se setkaly s panem inženýrem Michalem při prodeji bytu po zemřelé mamince. Pan inženýr Michal prodej bytu úspěšně realizoval k naší naprosté spokojenosti ve velmi krátké době a v podstatě bez naší osobní účasti. Velmi jsme v této situaci ocenily jeho erudované rady a profesionální přístup, spojený s ochotou být k dispozici téměř nepřetržitě pro všechny naše dotazy a požadavky, nemluvě o vyřízení veškeré administrativy s prodejem spojené.

Služby takového realitního makléře lze jen doporučit.

Jitka Mitisková

Luděk Řežábek - 2018

S prací firmy BOARS jsem byl maximálně spokojen. Pan Michal vykazuje nevšední ochotu a nasazení jak pro stranu prodávající, tak i pro kupující.

Hana Grigárková - 2018

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu RK BOARS, s.r.o. v Českých Budějovicích a především panu inženýrovi Michalovi, kteří nám pomohli zrealizovat koupi našeho bytu.

Přes všechny problémy, které se naskytly, byl přístup všech naprosto profesionální, vstřícný a především lidský. Profesionalita, zkušenost a znalost jsou hlavními parametry dobré realitní společnosti, která chce svým klientům pomoci dosáhnout k jejich vysněnému bydlení.

Všem patří velký dík za čas, který prodeji věnovali a my se nyní můžeme těšit z našeho překrásného bytu.

Věřím, že v budoucnosti při prodeji nebo koupi další nemovitosti se opět obrátíme na tuto skvělou realitní společnost!

Karel Sedlák - 2018

Pana Michala mohu jen doporučit, jeho profesionální přístup a dlouholetá praxe mě nadchla! Včera mi byla připsána platba za prodaný byt, pokoušel jsem se ho bez výsledku prodávat z počátku sám, díky panu Michalovi se byt prodal během 3 týdnů za požadovanou cenu! Jelikož kupující spěchal, celá akce proběhla bleskově během jednoho týdne, v pátek se kupující rozhodl o koupi a následující pátek se byt předával. Celá tahle akce byla možná zásluhou pana Michala!

Děkuji a ještě jednou doporučuji! 

Tomáš Řežábek - 2018

Dobrý den pane Michale,

chci vám touto cestou poděkovat za vaše služby při prodeji našich nemovitostí. Přístup váš i vašich kolegů ze společnosti BOARS, s.r.o. byl na velice profesionální a zároveň přátelské úrovni. Při prodeji se samozřejmě projevili i komplikace, ale díky vašim zkušenostem a znalosti problematiky se vše vyřešilo bez zbytečných odkladů a troufnu si říci ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Dále bych vám chtěl poděkovat také za bezvadnou spolupráci při nákupu nemovitostí, které vaše společnost neměla v nabídce, ale využití vašich služeb v oblasti právní pomoci přineslo mě i naší společnosti správnost potřebných listin a tím se zamezilo komplikacím, které mohly nastat. Jsem si jist, že pokud budeme mít další potřeby v oblasti realit, obrátíme se v první řadě na vás. Přeji mnoho dalších úspěchů v nastávajícím roce 2019.

Ing. Václav Kukla - 2019


Realizovali jsme koupi bytové jednotky prostřednictvím firmy BOARS, s.r.o., a přestože okolnosti této transakce nebyly jednoduché, s Ing. Michalem jsme vždy dokázali najít cestu k úspěšnému dosažení cíle. I proto jsme si vybrali tohoto zkušeného společníka a můžu jej vřele doporučit.

Jiří Římal - 2019

Služeb pana Ing. Jiřího Michala z RK BOARS, s.r.o., jsem využil při koupi nemovitosti. Vše bylo k mojí spokojenosti a na vysoce profesionální úrovni. Následně mi pomohl při zprostředkování pronájmu bytu a také zde odvedl perfektní práci. Mohu všem vřele doporučit.  

Karel Machač - 2019

Vážený pane Michale,

velice Vám děkuji, spolupráce s Vámi je na velmi profesionální úrovni a Vaše realitní kancelář patří mezi TOP ze všech RK působících na trhu. Jako ocenění Vaší práce můžete i v budoucnu počítat s tím, že se při koupi nebo prodeji dalších nemovitostí obrátím opět na Vás, a na další spolupráci s Vámi se i z lidského hlediska velice těším. Toto poděkování můžete zařadit do svých referencí pro další klienty.

Ing. arch. Miroslav Novotný - 2019

S panem Ing. Michalem proběhla naprosto bezchybná spolupráce. Cením si osobního přístupu a profesionality. Pokud bych kdykoli v budoucnosti potřeboval využít služeb realitní kanceláře, tak mám jasnou volbu. Velice za vše děkuji.

Ing. arch. Miroslav Novotný

Dana Kuklová - 2020

Pana Michala můžu vřele doporučit každému, kdo zvažuje prodej nemovitosti. Je to naprostý odborník a přítel na telefonu. Můj prodej provázeli také jisté komplikace, ale se vším si poradil a dnes už bydlím v novém. Je a zůstane mým přítelem. Má můj obdiv a velikánské DÍKY. Kuklová Dana

Oldřich Diviš - 2020

Využili jsme služeb vaší RK, jak při prodeji našeho bývalého RD, tak i při koupi nového RD a byli jsme moc spokojení, hlavně s profesionalitou a i přátelským přístupem makléře Ing. Michala (ČB), kdy veškeré komplikace, které v průběhu spolupráce nastaly, vyřešil vždy k naší plné spokojenosti a celkově hodnotíme spolupráci s celou RK velmi pozitivně.

Klára Sochorová - 2020

RK BOARS, s.r.o v zastoupení pana Jiřího Michala byla dobrá volba. Všechny naše (někdy náročné) požadavky se snažil napojit na druhou stranu tak, aby došlo ke vzájemné shodě. S realitní kanceláří BOARS, s.r.o. jsme obchodovali poprvé a pokud bude možnost napodruhé, určitě nebudeme váhat. Přeji mnoho úspěšných pracovních dní a spokojených klientů, tak jako jsme byli my.

Klára S.

Milan Strejček - 2020

Vše bylo perfektně připraveno a následně zařízeno, není co vytknout. Rozhodně doporučuji, je to absolutně profesionální a velmi vstřícné jednání.

Mgr. Sabina Greschová - 2021

Dobrý den,

jako prodávající i kupující zároveň, jsme rádi, že se našel zkušený, aktivní a odvážný makléř p. Michal, který se na rozdíl od jiných nezalekl našeho složitého realitního případu, a úspěšně ho dotáhl do konce. I díky jeho nabídce nyní spokojeně bydlíme v našem domečku.

Mgr. Sabina Greschová