Reference

Ohlasy spokojených klientů

Bohumír Líkař - 2018

Dobrý den, pane Michale,

jsem rád, že Vás mohu podpořit malou recenzí. Vašich služeb při prodeji RD - Suché Vrbné 35. Služby při prodeji, dříve uvedené nemovitosti, byly na vysoké úrovni a to jak v případě vysvětlení všech náležitostí prodeje jak prodávajícímu, tak i kupujícímu, tak i v oblasti prezentace uvedené nemovitosti. Další Vámi poskytovanou službu, kterou jsem vysoce ocenil, je i vyřízení veškeré legislativní agendy s prodejem spojené.

Ještě jednou děkuji za Vaši práci.

S úctou Bohumír Líkař

Jitka Mitisková - 2018

Já a moje dvě sestry jsme se setkaly s panem inženýrem Michalem při prodeji bytu po zemřelé mamince. Pan inženýr Michal prodej bytu úspěšně realizoval k naší naprosté spokojenosti ve velmi krátké době a v podstatě bez naší osobní účasti. Velmi jsme v této situaci ocenily jeho erudované rady a profesionální přístup, spojený s ochotou být k dispozici téměř nepřetržitě pro všechny naše dotazy a požadavky, nemluvě o vyřízení veškeré administrativy s prodejem spojené.

Služby takového realitního makléře lze jen doporučit.

Jitka Mitisková

Luděk Řežábek - 2018

S prací firmy BOARS jsem byl maximálně spokojen. Pan Michal vykazuje nevšední ochotu a nasazení jak pro stranu prodávající, tak i pro kupující.

Hana Grigárková - 2018

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu RK BOARS, s.r.o. v Českých Budějovicích a především panu inženýrovi Michalovi, kteří nám pomohli zrealizovat koupi našeho bytu.

Přes všechny problémy, které se naskytly, byl přístup všech naprosto profesionální, vstřícný a především lidský. Profesionalita, zkušenost a znalost jsou hlavními parametry dobré realitní společnosti, která chce svým klientům pomoci dosáhnout k jejich vysněnému bydlení.

Všem patří velký dík za čas, který prodeji věnovali a my se nyní můžeme těšit z našeho překrásného bytu.

Věřím, že v budoucnosti při prodeji nebo koupi další nemovitosti se opět obrátíme na tuto skvělou realitní společnost!

Karel Sedlák - 2018

Pana Michala mohu jen doporučit, jeho profesionální přístup a dlouholetá praxe mě nadchla! Včera mi byla připsána platba za prodaný byt, pokoušel jsem se ho bez výsledku prodávat z počátku sám, díky panu Michalovi se byt prodal během 3 týdnů za požadovanou cenu! Jelikož kupující spěchal, celá akce proběhla bleskově během jednoho týdne, v pátek se kupující rozhodl o koupi a následující pátek se byt předával. Celá tahle akce byla možná zásluhou pana Michala!

Děkuji a ještě jednou doporučuji! 

Tomáš Řežábek - 2018

Dobrý den pane Michale,

chci vám touto cestou poděkovat za vaše služby při prodeji našich nemovitostí. Přístup váš i vašich kolegů ze společnosti BOARS, s.r.o. byl na velice profesionální a zároveň přátelské úrovni. Při prodeji se samozřejmě projevili i komplikace, ale díky vašim zkušenostem a znalosti problematiky se vše vyřešilo bez zbytečných odkladů a troufnu si říci ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Dále bych vám chtěl poděkovat také za bezvadnou spolupráci při nákupu nemovitostí, které vaše společnost neměla v nabídce, ale využití vašich služeb v oblasti právní pomoci přineslo mě i naší společnosti správnost potřebných listin a tím se zamezilo komplikacím, které mohly nastat. Jsem si jist, že pokud budeme mít další potřeby v oblasti realit, obrátíme se v první řadě na vás. Přeji mnoho dalších úspěchů v nastávajícím roce 2019.

Ing. Václav Kukla - 2019


Realizovali jsme koupi bytové jednotky prostřednictvím firmy BOARS, s.r.o., a přestože okolnosti této transakce nebyly jednoduché, s Ing. Michalem jsme vždy dokázali najít cestu k úspěšnému dosažení cíle. I proto jsme si vybrali tohoto zkušeného společníka a můžu jej vřele doporučit.

Jiří Římal - 2019

Služeb pana Ing. Jiřího Michala z RK BOARS, s.r.o., jsem využil při koupi nemovitosti. Vše bylo k mojí spokojenosti a na vysoce profesionální úrovni. Následně mi pomohl při zprostředkování pronájmu bytu a také zde odvedl perfektní práci. Mohu všem vřele doporučit.  

Karel Machač - 2019

Vážený pane Michale,

velice Vám děkuji, spolupráce s Vámi je na velmi profesionální úrovni a Vaše realitní kancelář patří mezi TOP ze všech RK působících na trhu. Jako ocenění Vaší práce můžete i v budoucnu počítat s tím, že se při koupi nebo prodeji dalších nemovitostí obrátím opět na Vás, a na další spolupráci s Vámi se i z lidského hlediska velice těším. Toto poděkování můžete zařadit do svých referencí pro další klienty.

Ing. arch. Miroslav Novotný - 2019

S panem Ing. Michalem proběhla naprosto bezchybná spolupráce. Cením si osobního přístupu a profesionality. Pokud bych kdykoli v budoucnosti potřeboval využít služeb realitní kanceláře, tak mám jasnou volbu. Velice za vše děkuji.

Ing. arch. Miroslav Novotný

Dana Kuklová - 2020

Pana Michala můžu vřele doporučit každému, kdo zvažuje prodej nemovitosti. Je to naprostý odborník a přítel na telefonu. Můj prodej provázeli také jisté komplikace, ale se vším si poradil a dnes už bydlím v novém. Je a zůstane mým přítelem. Má můj obdiv a velikánské DÍKY. Kuklová Dana

Oldřich Diviš - 2020

Využili jsme služeb vaší RK, jak při prodeji našeho bývalého RD, tak i při koupi nového RD a byli jsme moc spokojení, hlavně s profesionalitou a i přátelským přístupem makléře Ing. Michala (ČB), kdy veškeré komplikace, které v průběhu spolupráce nastaly, vyřešil vždy k naší plné spokojenosti a celkově hodnotíme spolupráci s celou RK velmi pozitivně.

Klára Sochorová - 2020

RK BOARS, s.r.o v zastoupení pana Jiřího Michala byla dobrá volba. Všechny naše (někdy náročné) požadavky se snažil napojit na druhou stranu tak, aby došlo ke vzájemné shodě. S realitní kanceláří BOARS, s.r.o. jsme obchodovali poprvé a pokud bude možnost napodruhé, určitě nebudeme váhat. Přeji mnoho úspěšných pracovních dní a spokojených klientů, tak jako jsme byli my.

Klára S.

Milan Strejček - 2020

Vše bylo perfektně připraveno a následně zařízeno, není co vytknout. Rozhodně doporučuji, je to absolutně profesionální a velmi vstřícné jednání.

Mgr. Sabina Greschová - 2021

Dobrý den,

jako prodávající i kupující zároveň, jsme rádi, že se našel zkušený, aktivní a odvážný makléř p. Michal, který se na rozdíl od jiných nezalekl našeho složitého realitního případu, a úspěšně ho dotáhl do konce. I díky jeho nabídce nyní spokojeně bydlíme v našem domečku.

Mgr. Sabina Greschová

Mgr. Jan Mercl - 2021

Pan realitní makléř je velice ochotný a vstřícný, nákupem nemovitosti krásně provedl. Všechny kroky vždy dostatečně vysvětlil, veškeré podklady měl připraveny včas. Pokud se vyskytl problém (v našem případě administrativní chyba na straně banky poskytující hypotéku), podnikl kroky, které vedly k rychlému vyřešení celé situace. Za jeho bezchybný profesionální servis mu patří velký dík, rozhodně jeho služby doporučuji!